Adam GLUCH

Som ten čo rozumie internetu, online a web stránkam. Rád budem s Vami dlhodobo spolupracovať.
``Nechajte to na mňa 👍``
podpis
6 ROKOV SKÚSENOSTÍ

CERTIFIKÁCIA

ID:51219421

Shopping ads

Platnosť od 5/2020 do 5/2021

ID:51215766

Google Ads Display

Platnosť od 5/2020 do 5/2021

ID:51216001

Google Ads Search

Platnosť od 5/2020 do 5/2021

SPOKOJNOSŤ KLIENTOV HOVORÍ ZA VŠETKO

HODNOTENIE

Adam Gluch IconAdam Gluch

Hollého 308/30

5,0 17 reviews

 • Avatar Ivan Minárik ★★★★★ pred týždňom
  Profesionálny prístup a rýchle zapracovanie požiadaviek. Veľmi dobrá spolupráca.
 • Avatar Cultural Bridge ★★★★★ pred rokom
  Spolupraca s Adamom bola aboslutne skvelou skusenostou! Pri debatach o nasej novej webovej stranke bol vdaka svojim technickym znalostiam a skusenostiam silnym partnerom do diskusie, velmi dobre dokazal pochopit zameranie nasej spolocnosti … More a na zaklade toho sam prinasal proaktivne navrhy a napady.Velmi profesionalna komunikacia a rychlost jeho prace boli Adamovym standardom, ktorym by mohol inspirovat mnohych dalsich. S kludnym svedomim vyuzijeme Adamove sluzby aj v buducnosti.
 • Avatar CrossFit Senec ★★★★★ pred rokom
  Najlepší prístup s akým som sa stretol. Rýchle urobenie stránky, bezproblémová komunikácia aj na diaľku. Okamžitá podpora, nahodenie textov, čohokoľvek čo potrebuejete mať na stránke. Adam Gluch je veľmi dobrá voľba, … More čo sa týka webu. Poradí, pomôže a snaží sa o to, aby Váš biznis fungoval. Rátame s dlhodobou spoluprácou. 🙂
 • Avatar Milos Borovica ★★★★★ pred rokom
  Pozrel si moju stránku, našiel chyby, a dal všetko naporiadok tak ako má byť.. Profesionalita, ochota a prístup na vysokej úrovni..
 • Avatar Zdenko Hubalek ★★★★★ pred rokom
  Pracu pana Glucha mozem vrelo odporucit. Profesionalny a férový pristup, poradi, vylepsi co treba a vsetko nastavi podla vasich predstav rychlo a kvalitne.
 • Avatar Róbert Mikulčík ★★★★★ pred rokom
  Spoluprácu s Adamom považujem za efektívnu formu kvalitne odvedenej práce na našich webových stránkach. Radi budeme využívať jeho služby aj v budúcnosti.
 • Avatar Sveťo L. ★★★★★ pred rokom
  Pracu pana Glucha mozem jednoznacne doporucit. Optimalizoval nam eshop podla nasich predstav rychlo a kvalitne.
 • Avatar Viliam Boor ★★★★★ pred rokom
  Adamovi som sa rozhodol zveriť optymalizáciu webovej stránky a vytvorenie špecializovaného eshopu. Promtne vyriešil všetky závažné chyby a stránku super optymalizoval. Zapracoval do nej kopu svojich nápadov s čím obohatil … More celú stránku a zjednodušil jej funkčnosť. Vrelo odporúčam. Som veľmi spokojný ako so službami tak aj s prístupom. V tejto dobe je to veľmi cenný človek pre mňa.

EMAIL

KONTAKT